Představení společnosti

WC KOMFORT s.r.o. je moderní společnost působící na trhu s výrobky pro intimní hygienu.

Hlavní činnost firmy

Jsme českou firmou nabízející plný sortiment výrobků pro intimní hygineu. Snažíme se svou nabízenými produkty pokrýt každou oblast možného použití. Jako přední distributor na českém trhu poskytujeme svým partnerům podporu na evropské úrovni a naším hlavním cílem je, aby jméno WC KOMFORT s.r.o. neznamenalo jen to, co naši zákazníci každý den zažívají, ale bylo vždy spojováno pouze s kvalitou, odborností, vstřícností a celkovou spokojeností zákazníků. 

Nabízené služby

Jako výhradní dovozce a distributor společností Quoss Ltd. Corporation a VOVO Ceramic, Ltd. pro oblast střední Evropy nabízíme tu nejlepší možnou podporu. Jako první jsme na českém trhu začali nabízet bidety s ovládáním v češtině - od března 2011. Z pověření firem Quoss Ltd., YOYO Electronic Co, Ltd. a VOVO Ceramic, Ltd. provozujeme autorizovaný servis pro výrobky těchto značek a též distribuci náhradních dílů. Hlavní podnikatelskou činností prodávajícího je distribuce a provozování servisu. Maloobchodní prodej náhradních dílů a příslušenství je doplňkovou činností, která má nízkou prioritu a vyřizování takových objednávek může trvat delší dobu.

Kam směřujeme

Naším cílem je přispět k tomu, aby se i v naší kultuře stala očista vodou skutečným standardem. Před málo desítkami let byl každý, kdo si domů pořídil myčku na nádobí, považován za zvláště bohatého lenocha, vždyť nádobí se od pradávna mylo jen v ruce. Dnes je myčka standardem každé nové domácnosti a její výhody oceňují všichni. Jsme přesvědčeni, že podobný vývoj čeká produkty pro intimní hygienu. Přednosti pečlivé intimní hygieny jsou nejen příjemné a prospěšné všem zdravým, ale skutečně nepostradatelným pomocníkem všem pohybově omezeným. Samostatnost v intimní hygieně a její dokonalost znatelně zvyšuje životní úroveň. A co je dnes záležitostí zejména informovanějších se během let stane naprostým standardem stejně, jako se tomu stalo již v řadě zemí - zmínit lze Japonsko, Koreu, země blízkého Východu a v poslední době i USA. Tento náš cíl samozřejmě vyžaduje spoustu úsilí, my ale svému poslání věříme a děláme vše pro to, abychom obstáli se ctí.

Co podporujeme

Stejně jako mnoho dalších firem, i my se snažíme podělit o své úspěchy s těmi, kteří si s ohledem na svůj věk, zdravotní stav či handicap mohou každodenní a pro nás leckdy všední malé radosti dopřát jen s podporou těch úspěšných. Svými sponzorskými dary jsme podpořili a stále podporujeme ty, kteří naši pomoc potřebují.